Metin kalitesi: %100

HABER: Pembe dosyalar tarih oluyor

’Yargıda zaman kontrolü’ olarak adlandırılan, AB’nin finanse ettiği, Adalet Bakanlığı ile Avrupa Konseyi tarafından uygulanan, ’CEPEJ-SATURN’ pr...

Haberin Devamı >>

Milliyet Güncel 2013-09-23 21:35:06


Bu haber ile ilgili diğer haberler:

Meme kanserini yenen 17 ünlü isim bir arada...

“Pembe İzler Derneği” tarafından Acıbadem Sağlık Grubu’nun desteğiyle gerçekleştirilen “Hayattan Pembe Kareler Fotoğraf Sergisi”, 17 ünlü ismi meme kanseriyle savaşmış 17 kadınla bir araya getirdi..
TurkTime.com   


''AP Önemli Dosyalar Açıklayacak''

''AP Önemli Dosyalar Açıklayacak'' Ana Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Avrupa Parlamentosu’nun Türkiye ile ilgili çok ciddi dosyalar çıkaracağını söyledi. ....
Aktif Haber   


Video: Veresiye Defterleri Artık Tarih Oluyor

Video: Veresiye Defterleri Artık Tarih OluyorVeresiye Defterleri Artık Tarih Oluyor.
CanliHaber.com   


''AP Türkiye'yle İlgili Önemli Dosyalar Açıklayacak''

''AP Türkiye'yle İlgili Önemli Dosyalar Açıklayacak'' Ana Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Avrupa Parlamentosu’nun Türkiye ile ilgili çok ciddi dosyalar çıkaracağını söyledi. ....
Aktif Haber   


Göletler ve Barajlar Artık Su Sızdırmayacak

Türkiye genelinde baraj ve göletlerde su tutulamaması sıkıntısı artık tarih oluyor..
Haberler.com   


Silopi’nin 100 Yıllık Su Sorunu Tarih Oluyor

Silopi’nin 100 Yıllık Su Sorunu Tarih Oluyor Şırnak'ın Silopi İlçe Belediyesi Eşbaşkanları Emine Esmer ve Seyfettin Aydemir, ilçe merkezinde yapımı devam eden Nevruz alanında incelemelerde bulundu. Burada konuşan Aydemir, "İlçemizin 100 yıllık su sorunu tarih olacak" .
MerhabaHaber.com   


Tam 17 Ünlünün Destek Verdiği Meme Kanseri..!

Tam 17 meşhur isimin destek verdiği “Pembe İzler Derneği” yönünden Acıbadem Sağlık Grubu’nun desteğiyle meydana gelen “Hayattan Pembe Kareler Fotoğraf Sergisi” büyük alaka gördü. İşte meme kanserine destek veren o ünlüler.. 17 meşhur adı meme kanseriyle savaşmış 17 .
teknoter.com   


Veresiye Defteri Tarih Oluyor!

Veresiye Defteri Tarih Oluyor! İstanbul Bakkallar Odasınca (İSTBAKO) gerçekleştirilen proje kapsamında veresiye defterleri kaldırılıyor.....
Aktif Haber   


Ana Parti Lideri Özal: AP Türkiye ile ilgili önemli dosyalar açıklayacak

Ana Parti Lideri Özal: AP Türkiye ile ilgili önemli dosyalar açıklayacak Ana Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Avrupa Parlamentosu’nun Türkiye ile ilgili çok ciddi dosyalar çıkaracağını söyledi. Türkiye’nin dış politikada herkesle kavgalı olduğunu belirten Özal, “Türkiye.
Haber 3   


Hayatın Pembe Karelerinin Sergisi Açıldı..!

“Meme Kanseri Farkındalık Ayı” dahilinde Acıbadem yönünden tertip eden Pembe İzler Sokağı’nda açılışı meydana getirilen “Hayattan Pembe Kareler Fotoğraf Sergisi”nin ikinci ayağı, Acıbadem Maslak Hastanesi’nde meşhur adların de iştirak ettiği bir kokteyl ile gerçekl.
teknoter.com   
Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Bu Haberi paylaş:
Türkiye'de Son Deprem MOLLATOPUZ-OZALP (VAN) bölgesinde 1.9 şiddetinde oldu. Son Depremler - Deprem Haberleri
6392777