Metin kalitesi: %100

Pembe dosyalar tarih oluyor

’Yargıda zaman kontrolü’ olarak adlandırılan, AB’nin finanse ettiği, Adalet Bakanlığı ile Avrupa Konseyi tarafından uygulanan, ’CEPEJ-SATURN’ pr...

Haberin Devamı >>

Milliyet Güncel 2013-09-23 21:35:06


Bu haber ile ilgili diğer haberler:

Yeni Kimlikler Ortaya Çıktı! Yeni Akıllı Kimliklerin Maliyet Ücreti Ne?

Mavi ve pembe nüfus cüzdanları tarih oluyor. Türkiye artık mavi ve pembe nüfus cüzdanına veda edip çipli kimliklere geçiş yapıyor. Türkiye yeni kimliklerine ne zaman kavuşacak? Yeni çipli kimliklerin maliyeti ne kadar olacak? İşte tüm detaylar....
habertadinda.com   


38 YILLIK MAVİ-PEMBE CÜZDANLAR ARTIK TARİH OLUYOR

1976 yılından beri kullandığımız mavi ve pembe nüfus cüzdanlarının yerini akıllı kimlik kartları alacak. Akıllı kimlik kartlarının dağıtımına Aralık ayında başlanacak. Akilli Kimlik kartlarının vatandaşa maliyeti ise 18 TL olarak açıklandı. Nüfus cüzdanları tarih ol.
HaberAile.com    E-HaberAjansi.com   


Terör suçlarına ‘Makul Şüphe‘ ayarı

Avrupa’daki düzenleme Türkiye’ye geliyor. Vandalların yakalanması için aranılan somut delil dönemi tarih oluyor..
AnkaraHaber.com   


Boğaziçi ve FSM köprüleri, pembe renge büründü

Boğaziçi ve FSM köprüleri, pembe renge büründüKöprüler, meme kanserinde erken tanının önemine dikkati çekmek amacıyla pembe renkle ışıklandırıldı.
Haber 3   


Kemal Kılıçdaroğlı: Neyi Kapatırsanız Kapatın, Bu Dosyalar Kapanmaz

Kemal Kılıçdaroğlı: Neyi Kapatırsanız Kapatın, Bu Dosyalar Kapanmaz 17 Aralık’tan sonraki tüm yasal düzenlemelerin yolsuzluk dosyalarını kapatmak için çıkarıldığını ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Neyi kapatırsanız kapatın, bu dosyalar .
MerhabaHaber.com   


Kemal Kılıçdaroğlu: Neyi Kapatırsanız Kapatın, Bu Dosyalar Kapanmaz

Kemal Kılıçdaroğlu: Neyi Kapatırsanız Kapatın, Bu Dosyalar Kapanmaz 17 Aralık’tan sonraki tüm yasal düzenlemelerin yolsuzluk dosyalarını kapatmak için çıkarıldığını ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Neyi kapatırsanız kapatın, bu dosyalar k.
MidyatHabur.com   


Tırnaklarınız size hastalığınızı söylüyor

Sağlıklı bir tırnak genelinde pembe, dibine doğru ise beyazımsı pembe renkte olmalıdır. Eğer tırnaklarınız solgun veya diğer renklerdeyse sağlığınızla ilgili sinyal veriyorlar demektir..
internet Haber   


Sencer Divitçioğlu´nun Kitapları Tesak´ta

İktisat ve tarih alanında yaptığı çalışmalar ile tanınan Prof. Dr. Sencer Divitçioğlu´nun kitapları Kadıköy Belediyesi Tarih Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi´ne (TESAK) kazandırıldı. İktisat ve tarih al.
KayseriManset.net   


Fsm İle Boğaziçi Köprüleri ‘Meme Kanseri’ İçin Pembe Işığa Büründü

Fsm İle Boğaziçi Köprüleri ‘Meme Kanseri’ İçin Pembe Işığa BüründüFatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprüsü, meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla pembe ışıklarla aydınlandı..
Haber 3   


Bir Fotoğraf Uygulaması Daha Tarih Oluyor!

Bir Fotoğraf Uygulaması Daha Tarih Oluyor! Bir dönemin en çok kullanılan resmi olmayan Twitter yan uygulamalarından biri kepenklerini cuma günü indiriyor.....
Aktif Haber   
Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Bu Haberi paylaş: Pembe dosyalar tarih oluyor
Türkiye'de Son Deprem 22.10.2014 12:03:44 tarihinde AKDENIZ bölgesinde 3.4 şiddetinde oldu. Son Depremler - Deprem Haberleri
6392777