Metin kalitesi: %100

Pembe dosyalar tarih oluyor

’Yargıda zaman kontrolü’ olarak adlandırılan, AB’nin finanse ettiği, Adalet Bakanlığı ile Avrupa Konseyi tarafından uygulanan, ’CEPEJ-SATURN’ pr...

Haberin Devamı >>

Milliyet Güncel 2013-09-23 21:35:06


Bu haber ile ilgili diğer haberler:

Yeni Kimlikler Ortaya Çıktı! Yeni Akıllı Kimliklerin Maliyet Ücreti Ne?

Mavi ve pembe nüfus cüzdanları tarih oluyor. Türkiye artık mavi ve pembe nüfus cüzdanına veda edip çipli kimliklere geçiş yapıyor. Türkiye yeni kimliklerine ne zaman kavuşacak? Yeni çipli kimliklerin maliyeti ne kadar olacak? İşte tüm detaylar....
habertadinda.com   


38 YILLIK MAVİ-PEMBE CÜZDANLAR ARTIK TARİH OLUYOR

1976 yılından beri kullandığımız mavi ve pembe nüfus cüzdanlarının yerini akıllı kimlik kartları alacak. Akıllı kimlik kartlarının dağıtımına Aralık ayında başlanacak. Akilli Kimlik kartlarının vatandaşa maliyeti ise 18 TL olarak açıklandı. Nüfus cüzdanları tarih ol.
HaberAile.com    E-HaberAjansi.com   


Nokia adı tarih oluyor h231107

Geçen sene Nokia’nın cep telefonu birimini satın alan Microsoft, Nokia Lumia’nın adını değiştiriyor. Nokia Lumia tarih oluyor. Microsoft tarafından üretilen akıllı cihaz, artık ‘Microsoft ... The post Nokia adı tarih oluyor h231107 appeared first on Haberahval! Haber, iş ve ya.
haberahval.com   


Nokia adı tarih oluyor h231047

Geçen sene Nokia’nın cep telefonu birimini satın alan Microsoft, Nokia Lumia’nın adını değiştiriyor. Nokia Lumia tarih oluyor. Microsoft tarafından üretilen akıllı cihaz, artık ‘Microsoft ... The post Nokia adı tarih oluyor h231047 appeared first on Haberahval! Haber, iş ve ya.
haberahval.com   


Nokia adı tarih oluyor h231027

Geçen sene Nokia’nın cep telefonu birimini satın alan Microsoft, Nokia Lumia’nın adını değiştiriyor. Nokia Lumia tarih oluyor. Microsoft tarafından üretilen akıllı cihaz, artık ‘Microsoft ... The post Nokia adı tarih oluyor h231027 appeared first on Haberahval! Haber, iş ve ya.
haberahval.com   


Nokia adı tarih oluyor h231007

Geçen sene Nokia’nın cep telefonu birimini satın alan Microsoft, Nokia Lumia’nın adını değiştiriyor. Nokia Lumia tarih oluyor. Microsoft tarafından üretilen akıllı cihaz, artık ‘Microsoft ... The post Nokia adı tarih oluyor h231007 appeared first on Haberahval! Haber, iş ve ya.
haberahval.com   


Nokia adı tarih oluyor h230947

Geçen sene Nokia’nın cep telefonu birimini satın alan Microsoft, Nokia Lumia’nın adını değiştiriyor. Nokia Lumia tarih oluyor. Microsoft tarafından üretilen akıllı cihaz, artık ‘Microsoft ... The post Nokia adı tarih oluyor h230947 appeared first on Haberahval! Haber, iş ve ya.
haberahval.com   


Nokia adı tarih oluyor h230907

Geçen sene Nokia’nın cep telefonu birimini satın alan Microsoft, Nokia Lumia’nın adını değiştiriyor. Nokia Lumia tarih oluyor. Microsoft tarafından üretilen akıllı cihaz, artık ‘Microsoft ... The post Nokia adı tarih oluyor h230907 appeared first on Haberahval! Haber, iş ve ya.
haberahval.com   


Nokia adı tarih oluyor h230847

Geçen sene Nokia’nın cep telefonu birimini satın alan Microsoft, Nokia Lumia’nın adını değiştiriyor. Nokia Lumia tarih oluyor. Microsoft tarafından üretilen akıllı cihaz, artık ‘Microsoft ... The post Nokia adı tarih oluyor h230847 appeared first on Haberahval! Haber, iş ve ya.
haberahval.com   


Nokia adı tarih oluyor h230827

Geçen sene Nokia’nın cep telefonu birimini satın alan Microsoft, Nokia Lumia’nın adını değiştiriyor. Nokia Lumia tarih oluyor. Microsoft tarafından üretilen akıllı cihaz, artık ‘Microsoft ... The post Nokia adı tarih oluyor h230827 appeared first on Haberahval! Haber, iş ve ya.
haberahval.com   
Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Bu Haberi paylaş: Pembe dosyalar tarih oluyor
Türkiye'de Son Deprem 25.10.2014 08:43:01 tarihinde AKDENIZ bölgesinde 2.7 şiddetinde oldu. Son Depremler - Deprem Haberleri
6392777