Metin kalitesi: %100

Pembe dosyalar tarih oluyor

’Yargıda zaman kontrolü’ olarak adlandırılan, AB’nin finanse ettiği, Adalet Bakanlığı ile Avrupa Konseyi tarafından uygulanan, ’CEPEJ-SATURN’ pr...

Haberin Devamı >>

İndirim Kodlarım >>

Milliyet Güncel 2013-09-23 21:35:06


Bu haber ile ilgili diğer haberler:

Başbakan Davutoğlu'ndan sert çıkış:

Başbakan Davutoğlu, "Milli iradeyle işbaşına gelmiş bir iktidarın Başbakanı'na 'Dönemin Başbakanı' diye dosyalar hazırlayanlar millet ve tarih önünde hesap vereceklerdir" dedi..
TurkTime.com   


Millet ve tarih önünde hesap verecekler

Başbakan Davutoğlu, "Milli iradeyle işbaşına gelmiş bir iktidarın Başbakanı'na 'Dönemin Başbakanı' diye dosyalar hazırlayanlar millet ve tarih önünde hesap vereceklerdir" dedi..
StarGundem.com   


Başbakan Davutoğlu, Millet ve tarih önünde hesap verecekler

Başbakan Davutoğlu, Milli iradeyle işbaşına gelmiş bir iktidarın Başbakanına Dönemin Başbakanı diye dosyalar hazırlayanlar ulus ve tarih önünde hesap vereceklerdir dedi. AK Parti Genel Başkanı ve Başba....
BucaGundem.com   


Davutoğlu: "Millet ve Tarih Önünde Hesap Verecekler"

Başbakan Davutoğlu: 'İsrail'in otoritesini meşru gördükten sonra Türkiye'de milli iradeyle işbaşına gelmiş bir iktidarın Başbakanı'na 'Dönemin Başbakanı' diye dosyalar hazırlayanlar varsa, işte onlar bugün de yarın da millet ve tarih önünde hesap vereceklerdir..
Haberler.com    Haberler.com   


Millet önünde hesap verecekler

Başbakan Ahmet Davutoğlu, “İsrail’in otoritesini meşru gördükten sonra Türkiye’de milli iradeyle işbaşına gelmiş bir iktidarın Başbakanı’na ‘Dönemin Başbakanı’ diye dosyalar hazırlayanlar varsa, işte onlar bugün de yarın da millet ve tarih önünde hesap verecekle.
Milliyet.com.tr   
Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Bu Haberi paylaş: Pembe dosyalar tarih oluyor
Türkiye'de Son Deprem DENIZKOY-DIKILI (IZMIR) bölgesinde 2.4 şiddetinde oldu. Son Depremler - Deprem Haberleri
6392777